27.09.2013 • Lenka Káčerová

Responzívny dizajn je dôležitý

Počas úvodného podujatia Pricemania Academy Kickoff II. odzneli zdarma tri prednášky. O responzívnom dizajne webov hovoril Michal Horák z brnenskej internetovej agentúry PeckaDesign.
 
S účastníkmi sa podelil o skúsenosti s mobile first prístupom v dizajne a vysvetlil, prečo je responzívny dizajn webov taký dôležitý.
Jeho inšpirujúcu prednášku si môžete pozrieť tu:

Michal
je spoluzakladateľom a riaditeľom prestížnej českej internetovej agentúry PeckaDesign. Vyštudoval produktový design na Fakulte výtvarných umení VUT v Brne. Aj vďaka tomu, že si Michal v priebehu rokov vo firme vyskúšal rôzne pozície – od produkcie až po celkové riadenie a vedenie firmy, je profesionálom v odbore s viac než
15 rokmi skúseností.


Tým, že predaj smartfónov a tabletov sa z roka na rok zvyšuje, aj počet užívateľov prezerajúcich si web na rôznych, najmä mobilných zariadeniach, stúpa. E-shopy, ktoré majú weby responzívne, teda prispôsobené na viacero zariadení sú o krok vpred pred konkurenciou. Workshop Responzívny dizajn alebo už nestačí weby navrhovať pre klasické počítače je určený tvorcom webov, dizajnérom, grafikom, webovým manažérom, analytikom, informačným architektom a webmasterom. Je rozdelený na teoretickú a praktickú časť, a vďaka individuálnemu prístupu mentora dostane priestor aj váš e-shop. Prihláste sa ešte dnes!
 

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž