15.10.2015 • Lenka Káčerová

Marketingová sobota v Banke

Strávte marketingovú sobotu so Vzdelávareň.sk v coworkingovom centre Banka Žilina! 24. októbra 2015 vás čaká už druhá vzdelávacia minikonferencia, počas ktorej budete mať možnosť vypočuť si sériu prednášok z rôznych oblastí, ktoré sa ale budú venovať spoločnej téme: e-shopom.
 
Ako prvá vystúpi Katarína Gavurová, špecialistka na internetový marketing a stratégie s témou Čo urobiť pre fenomenálny život e-shopu. Nadviaže na ňu Michal Poppe, špecialista na webové aplikácie, majiteľ spoločnosti Blueweb, odpoveďou na otázku Koľko zarobil váš e-shop za posledný rok? Martin Bendík z nakupujbezpecne.sk poradí začínajúcim, ale aj zabehnutým e-shopárom, ako si dať pozor na všetky Právne podmienky pre e-shopy. Na záver minikonferencie odprezentuje manažér internetového predaja v Martinus.sk Martin Štrba prípadovú štúdiu na tému Úspešný e-shop.
 
Príďte sa dozvedieť niečo nové, spoznať zaujímavých ľudí a stráviť príjemné sobotné predpoludnie v Banka Žilina. :)
Všetky info nájdete na: www.sobotyvbanke.sk.
 
Od januára 2015 nájdete v srdci Žiliny podnikateľské a coworkingové centrum ponúkajúce priestor pre prácu, stretnutia či inšpiráciu. A prečo práve názov Banka Žilina? Toto meno reflektuje históriu miesta, keďže to boli práve banky, ktoré v tejto budove v minulosti sídlili a to už od čias Rakúsko-Uhorska (najskôr Rakúsko-uhorská, neskôr Československá národná a nakoniec Česko-slovenská obchodná banka). Banka Žilina sa má stať miestom, kde sa budú podnikatelia radi stretávať a pracovať na svojich projektoch.

Spoluorganizátorom konferencie je mladá vzdelávacia agentúra Vzdelávareň.sk so sídlom v Žiline, ktorá sa zameriava predovšetkým na organizáciu IT a marketingových kurzov.
 

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž