18.09.2015 • Patrícia Dunárová

Pricemania Academy Kickoff VI. opäť o niečo väčší

Tradičný otvárací event novej vzdelávacej sezóny v Pricemania Academy s príznačným názvom Pricemania Academy Kickoff, tentokrát s číslom VI., sa konal v priestoroch coworkingového centra Connect v Bratislave. Štvrtok, 17. septembra 2015 podvečer sa tu zišli odborníci z oblasti e-commerce a online marketingu s nadšencami do vzdelávania a s chuťou dozvedieť sa z tejto oblasti niečo viac.

Pricemania Academy Kickoff VI.

Event otvoril Michal Král, ktorý predstavil našu akadémiu, jej mentorov a tiež prezradil, na koho a na čo sa v novej sezóne môžeme tešiť. Vykopnutím lopty, čiže symbolickým nakopnutím sezóny, bol poverený Marián Zeleniak z ui42.

Vykopnutie novej sezóny

Sériu prednášok odštartoval Tomáš Vrtík zo spoločnosti Besteron – hlavného partnera akadémie, prednáškou s názvom Oplatí sa e-shopom online platba kartou?

Tomáš Vrtík

Vďaka službe sli.do bolo vyše dvesto účastníkov v priamej interakcii s prednášajúcimi, ktorí im ihneď po skončení prednášky otázky aj zodpovedali.

Kladenie otázok na Sli.do

Ďalšiu prednášku – Ako nás provízny marketing naučil posúvať latku online marketingu na úroveň, kde je výkonnostný marketing slabý buzzword – si pod palec vzali hneď dvaja spíkri, a to Pavol Adamčák a Marián Zeleniak zo spoločnosti ui42. Všetci prednášajúci boli obdarovaní krásnymi balíčkami od LV Promo.

Marián Zeleniak a Pavol Adamčák

Simona Budinská, PR Specialist a zakladateľka portálu Kavickari.sk, nám vo svojej prednáške Ako sa dostať na titulky magazínov, odhalila kúsok zo sveta PR.

Simona Budinská

Kolo prednášok uzavrel spíker Jan Kvasnička z Českej republiky, kde pôsobí ako freelancer a odborník v oblasti e-commerce. Nielen všetkým e-shopárom prezradil, ako sa dá uskutočniť Zvyšovanie konverzného pomeru e-shopu prakticky.

Jan Kvasnička

Po ukončení oficiálnej časti bola pre účastníkov nachystaná zábava, priestor pre networking, či chutné jedlo od Food and the city catering.

Food and the city catering

Príjemnú atmosféru dotvárala aj hudba v podaní La3no Cubano.

La3no Cubano

Zástavku ste si mohli spraviť aj v partnerskom stánku Effectix, kde sa s vami ochotne podelili nielen o svoje vedomosti a skúsenosti, ale aj Tatranský čaj. :)

Stánok Effectix.com

Po doplnení energie si účastníci testovali svoje sily v súťaži Serverovka s Webglobe, v ktorej boli traja najsilnejší z kategórie žien a traja z kategórie mužov odmenení peknými cenami.

Webglobe súťaž: Serverovka

Veľká vďaka patrí nášmu hlavnému partnerovi Besteron a partnerom SuperFaktúra.sk, Youstice, DHL, Webglobe a Yegon, Sortio a Effectix.

Partneri Pricemania Academy

Radi by sme sa ospravedlnili za menšie technické chyby s pripojením na wifi (kvôli ktorému správne nefungovalo sli.do) a za zlý obraz na livestreame, ktorý sa, bohužiaľ, počas eventu už nedal zlepšiť. Počas ďalších eventov si určite dáme lepší pozor.

Pozrite si aj zostrih z eventu v krátkom videu:

Kompletný videostream a prezentácie jednotlivých spíkrov nájdete TU.

Foto: Ondrej Bobek
Video: Jozef Kopáč
Viac fotografií z Pricemania Academy Kickoff VI. nájdete na stránke Pricemania Academy na Facebooku.


Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž