21.09.2015 • Patrícia Dunárová

Videostream a prednášky z Pricemania Academy Kickoff VI.

Počas otváracieho eventu novej vzdelávacej sezóny Pricemania Academy Kickoff VI. boli odprezentované 4 prednášky, na ktorých ste sa mohli zúčastniť zadarmo aj vy. Pre tých, ktorí sa zúčastniť nemohli alebo nestihli a taktiež pre tých, ktorí sa zúčastnili a radi by si prednášky prebehli ešte raz, ponúkame videostream z celého večera a prezentácie jednotlivých spíkrov.
 
Videostream prednášok:

 

Michal Král: Úvod a predstavenie projektu Pricemania Academy

Michal je autorom projektu Pricemania Academy, prostredníctvom ktorého chce pomôcť slovenským e-commerce projektom presadiť sa v silnej konkurencii vďaka špičkovému vzdelávaniu a učeniu sa od skúsených profesionálov.
 

 

Tomáš Vrtík: Oplatí sa e-shopom online platba kartou?

V prvej prednáške Oplatí sa e-shopom online platba kartou? od Tomáša Vrtíka zo spoločnosti Besteron sa e-shopári dozvedeli, aké sú poplatky a podmienky bánk pri platbe kartou a aká je obľúbenosť online platenia na Slovensku. Zistili tiež, čo sa deje, ak e-shopu klient zaplatí ukradnutou/zneužitou kartou, aké sú plusy a mínusy tejto platobnej metódy a na čo by sa určite mali banky spýtať, ak majú o takúto službu záujem.
 

Tomáš Vrtík pôsobí aj ako jeden z mentorov v Pricemania Academy a pripravujeme s ním workshop s názvom Ako vybudovať úspešný e-shop a nezblázniť sa, kde sa dozviete, čo robiť, aby bol váš e-shop (znovu) úspešný.
 

Pavol Adamčák a Marián Zeleniak: Ako nás provízny marketing naučil posúvať latku online marketingu na úroveň, kde je výkonnostný marketing slabý buzzword

Pavol Adamčák a Marián Zeleniak z ui42 v druhej prednáške Kickoff-u – Ako nás provízny marketing naučil posúvať latku online marketingu na úroveň, kde je výkonnostný marketing slabý buzzword – prezradili, ako nastaviť stratégiu online marketingu tak, aby na seba sám zarábal, ale aj to, ako si urobiť prehľad v mori marketingových nástrojov a ponúk rôznych agentúr tak, aby vznikol akčný balíček aktivít pre dosiahnutie čo najväčšieho rastu a zisku.
 
 
Pavol Adamčák a Marián Zeleniak vedú ako mentori Pricemania Academy workshop s názvom Nechajte váš e-shop zarábať: Ako účinne optimalizovať váš online marketing, kde sa naučíte správny spôsob financovania a exekúcie online marketingu vášho e-shopu. 
 

Simona Budinská: Ako sa dostať na titulky magazínov

O konkurencii sa píše a o vás nie. Prečo je to tak? Dostať sa na titulky magazínov prirodzenou cestou nie je jednoduché. Pokiaľ po tom túžite, musíte začať od seba i od ľudí vo vašej firme. Ako na to? Na Pricemania Academy Kickoff-e VI. nám to prezradila Simona Budinská, PR specialist a zakladateľka Kavickari.sk, vo svojej prednáške Ako sa dostať na titulky magazínov.
 
 
Simona Budinská mentoruje v Pricemania Academy workshop Ako sa dostať na titulky magazínov.
 

Jan Kvasnička: Zvyšovanie konverzného pomeru e-shopu prakticky

Sériu prednášok ukončil Jan Kvasnička, český freelancer a odborník v oblasti e-commerce, s prednáškou Zvyšovanie konverzného pomeru e-shopu prakticky. V priebehu tejto praktickej prednášky sme si ukázali najväčšie chyby e-shopov, ktoré znižujú konverzný pomer – často totiž aj malá drobnosť dokáže ovplyvniť konverzný pomer naozaj výrazne. Taktiež sme sa dozvedeli, aké dogmy vznikajú pri optimalizácii konverzného pomeru.
 
 
Jan Kvasnička, ako jeden z nových mentorov Pricemania Academy, povedie workshop Ako vďaka konkrétnym odporúčaniam zvýšiť svoj konverzný pomer, obrat a zisk, na ktorom podrobí analýze aj váš e-shop.
 

Viac z Pricemania Academy Kickoff VI. vrátane fotodokumentácie a videa nájdete TU.

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž