07.06.2018 • Michal Král

Jakub Čech: Ako zvýšiť mieru konverzie budovaním značky (VIDEO)

Značky e-shopov AlzaMallMartinusNotino istotne nemusíme predstavovať. Majú spoločnú jednu vlastnosť. Prakticky každý on-line nakupujúci ich pozná ako silné a dôveryhodné značky a vo väčšine prípadov ich aj aktívne zvažuje pri nákupe. 

Stať sa značkou, ktorá je “top of mind”, čiže byť číslom jedna v mysliach zákazníkov, keď sa spomenie konkrétna kategória (výpočtová technika, biela technika, knihy, parfémy apod.), môže trvať roky a veľa úsilia. Avšak už dnes viete začať robiť aktivity, aby ste sa na tento level s vašim e-shopom časom vypracovali.

Video: Pozrite si 
videorozhovor, v ktorom CEO reklamnej agentúry daren&curtis Jakub Čech prezradí kľúčové princípy tvorby a budovania značky e-shopu a jej dopad na reálny biznis a ziskovosť e-shopu.


Ak vás téma budovania značky zaujala, zapojte sa do rýchleho prieskumu a jeden z vás získa audit a návrh brandovej stratégie e-shopu v hodnote 1 500 eur od reklamnej agentúry daren&curtis.

Zároveň pripájame kontakt na Jakuba, ak by ste chceli čokoľvek skonzultovať ohľadom problematiky budovania značky, prosím neváhajte sa naňho obrátiť.

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž