27.09.2013 • Lenka Káčerová

Posilnite svoju značku!

Počas úvodného podujatia Pricemania Academy Kickoff II. odzneli zdarma tri prednášky. O svete moderných technológií pre zvýšenie predaja aj posilnenie značky rozprával Tomáš Vatrt.
 
Dlhodobé trendy, ktoré určujú akým smerom sa uberá online marketing sú napr. smerovanie k mutiple-screen world, online video, potreba rýchleho pripojenia a kvalitného dizajnu.
 

 

Tomáš Vatrt je spoluzakladateľom digitálnej agentúry Adbee digital, študoval informatiku. Svoju vášeň pre fotografiu a video preniesol do produkčného štúdia s názvom VAMA productions. V Adbee buduje značku od loga, firemnej identity, cez komunikáciu až po zvyšovanie predaja.

V rámci Pricemania Academy pripravujeme s Tomášom viacero workshopov. Bude prednášať o Inbound marketingu, teda formách online marketingu, ktoré si nevyžadujú platenie mediálneho priestoru, ako je to v prípade tradičnej reklamy. Vďaka Tomášovi sa zorientujete aj vo svete Sociálnych médií, ktoré sú fenoménom dnešnej doby. Pomôže vám zorientovať sa v tom, ako fungujú najznámejšie sociálne siete a ako ich úspešne využívať vo svoj prospech. A počas workshopu Webový copywriting vás naučí povedať viac menším počtom slov. Reč teda bude o obsahu webstránok, ktorý je dôležitý nielen pre vyhľadávače, ale hlavne pre samotných zákazníkov.

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž