24.08.2017 • Laura Letašiová

E-commerce konferencie na najbližšie obdobie

Pripravili sme si pre vás stručný rozpis vybraných konferencií do konca roka 2017 ale aj na nasledujúci rok 2018. Na konferenciách sa budú rozoberať rôzne zaujímavé témy, ktoré sa budú týkať e-shopov, influencerov, zákazníkov, brandingu, technológií, investícií, ale aj legislatívnych zmien, osobných údajov a kybernetickej bezpečnosti. Na konferenciách budú prednášať spíkri svetového významu a vy sa dozviete množstvo nových a užitočných informácii.
 

Slovensko

11.-13.9.2017 E-commerce conference 2017

Internetový obchod je v dnešnom svete hudbou budúcnosti. Čoraz rýchlejšie stúpajúci trend nakupovania cez e-shopy znižuje kamenným predajniam tržby a je veľmi pravdepodobné, že o pár rokov už bez e-shopu nebude možné na konkurenčnom trhu prežiť. Rozmýšľate o založení e-shopu? Máte zriadený e-shop a rozmýšľate, ako váš biznis posunúť na vyššiu úroveň? Chcete byť certifikovaný? Rozmýšľate nad expanziou? Príďte si do Vysokých Tatier po riešenia od popredných odborníkov z oblasti legislatívy a lídrov na trhu e-commerce.
Registrovať sa môžete tu 

26.09.2017 ONLINE SUMMIT 2017

Koncom septembra sa bude konať ONLINE SUMMIT 2017 v MERCURE BRATISLAVA CENTRUM HOTEL, konferencia organizovaná HN. Online summit bude venovaný téme „Komunikácia pod vplyvom influencerov, komunít a sociálnych sietí“. Summit bude rozdelený na tri menšie témy, ktorými sú Influencer marketing, kde sa dozviete napríklad prečo značky milujú influencerov, aké sú príležitosti a trendy v influencer marketingu, ako youtube a iné sociálne médiá pomáhajú influencerom a taktiež sa budú rozoberať rôzne case studies, úspešné príbehy a riziká spolupráce s influencermi. Ďalšie témy sú Excelentná social media stratégia v praxi, Komunity a ich potenciál pre značky. Registrovať sa môžete tu
 

18.10.2017 Marketing that Sells

V októbri v hoteli TATRA v Bratislave sa bude konať už 16. Ročník konferencie Marketing that Sells, ktorá bude pozostávať zo 4 blokov.
  1. Blok bude zaostrený na zákazníka a bude obsahovať aj dve prednášky v angličtine: The horrible side-effects of putting your customers first a The next level of customer experience.
  2. Blok bude založený na brandingu a lojalite,
  3. Sa bude orientovať na B2C marketing, teda business tu customer a posledný blok sa bude zameriavať na B2B marketing (business to business). 
Registrovať sa môžete tu
 

24. - 25.10.2017 Finančné riadenie podnikov

Finančné riadenie podnikov je 15. ročníkom odbornej konferencie, ktorú organizuje Slovenská asociácia podnikových finančníkov v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. a jej zameranie vyplýva z aktuálnych problémov, ktoré riešia vrcholoví manažéri a nimi riadené útvary pri podnikaní v rámci podnikateľského prostredia Slovenska, so zameraním hlavne na oblasť efektívneho finančného riadenia, administratívnej záťaže, daní, účtovníctva a vzdelávania. Konferencia a interaktívne workshopy budú preto užitočné nielen pre finančných riaditeľov a treasurerov, ale aj pre vedúcich v oblastiach HR, daní a účtovníctva, majetku a IT.
Registrovať sa môžete tu
 

25. - 27.10.2017 Reactive Conference

Reactive Conference bude trvať tri dni, z toho tretí deň bude festival plný platených aj neplatených workshopov, interaktívnych výstav, diskusii s priemyselnými lídrami a mnohých ďalších zaujímavých udalostí. Počas konferenčných dní budú sprístupnené dve pódia, na ktorých budú prednášať špičkový spíkri ako Evan You, Sarah Drasner a Igor Minár. Reactive Conference sa bude konať v Starej Tržnici na Námesti SNP 25 v Bratislave.
Registrovať sa môžete tu

26.10.2017 Logistika a doprava 2017

Konferencia Logistika a doprava 2017 sa uskutoční v Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislave, kde sa budú rozoberať 4 hlavné témy. Aká je situácia na trhu, ako na ňu reagovať a ako si s ňou poradili niektoré firmy, predstaví prvý ročník konferencie Transport a logistika. Budú sa rozoberať aj  aktuálne problémy dopravcov ako sú byrokratické požiadavky, ktoré zaviedli vo Francúzsku, v Nemecku a Rakúsku alebo nové trendy v logistike medzi ktoré patria drony, zariadenia na rozšírenú realitu či inteligentné rukavice so snímačmia. Poslednou rozoberanou témou bude ako e-commerce mení sklady a logistiku
Registrovať sa môžete tu 
 

November 2017 IT TECHNOLÓGIE V BIZNISE 2017

Držať v dnešnej dobe krok s modernými technológiami je už nutnosťou. Platí to aj pre podnikanie, kde sa často riešia otázky ako zvýšiť produktivitu alebo byť  bližšie k zákazníkom. Vytvára sa potreba integrácie nových, efektívnejších technológií, ktoré by uľahčili prácu a zároveň stimulovali podnikanie. Chcete vedieť, či má pre vás zmysel integrovať mobilné aplikácie a spraviť tak váš biznis mobilným? Aké z toho plynú výhody a povinnosti? Príďte sa s nami porozprávať na témy týkajúce sa mobilných technológií v biznise od technických špecifikácií po ich praktické využitie. IT TECHNOLÓGIE V BIZNISE 2017.
Registrovať sa môžete tu
 

9. - 10.11.2017 Kolektívne investovanie na Slovensku

Konferencia Kolektívne investovanie na Slovensku je určená najmä manažérom a zamestnancom spoločností pôsobiacich na trhu kolektívneho investovania, obchodníkom s cennými papiermi, finančným agentom a sprostredkovateľom pôsobiacim v sieťach alebo samostatne, odborným pracovníkom bánk a poisťovní a v neposlednej miere aj odborným pracovníkom regulátorov, ako aj individuálnym investorom. Cieľom je poskytnúť komplexný prehľad o možnostiach kolektívneho investovania, analyzovať faktory ovplyvňujúce výkonnosť podielových fondov v jednotlivých kategóriách, zhodnotiť globálne trendy, predstaviť vybrané segmenty, subjekty a vzťahy na finančnom trhu.
Registrácia už nie je dostupná
 

14.11.2017 TOP manažment 2017

Trend organizuje ďalšiu konferenciu s názvom TOP manažment 2017 v Grand Hotel River Park v Bratislave. Konferencia je určená predsedom a členom predstavenstiev, generálnym riaditeľom a majiteľom firiem. Pokračuje večerným slávnostným odovzdávaním výročných cien týždenníka TREND za mimoriadne podnikateľské výsledky – Firma roka, Banka roka, Poisťovňa roka a Manažér roka.


Registrovať sa môžete tu 
 

16.11.2017 Najdôležitejšie legislatívne zmeny pre rok 2018

Verlag Dashöfer a Centrum vzdelávania bude tento rok v Žiline organizovať 10. Ročník konferencie s názvom Najdôležitejšie legislatívne zmeny pre rok 2018 zameranej na najdôležitejšie legislatívne zmeny, ktoré budú v platnosti pre rok 2018. Konferencia je určená účtovníkom, mzdárom, daňovým poradcom, konateľom. Na konferencii sa budú rozoberať zmeny v zákone o dani z príjmov, zmeny v zákone o dani z pridanej hodnoty, zmeny v oblasti účtovníctva, zmeny v sociálnom a zdravotnom poistení, daní z príjmov zo závislej činnosti, zmeny týkajúce sa Zákona o správe daní a nová právna úprava ochrany osobných údajov. Táto konferencia sa uskutoční 04.12.2017 aj v Bratislave.
Registrovať sa môžete tu 
 

28.11.2017 Nová úprava ochrany osobných údajov (GDPR) a kybernetickej bezpečnosti

V novembri tohto roku sa bude konať konferencia s názvom Nová úprava ochrany osobných údajov (GDPR) a kybernetickej bezpečnosti. Problematika ochrany osobných údajov a kybernetickej bezpečnosti sa týka širokého okruhu subjektov. Konferencia je určená predovšetkým tým záujemcov, ktorí vo svojej praxi prichádzajú do styku s týmito oblasťami, najmä právnym zástupcom, zodpovedným osobám (vo vzťahu k ochrane osobných údajov) a osobám zodpovedným za IT bezpečnosť.
Registrovať sa môžete tu 
 

30.11.2017 Daily Web 2017

IN FORM Slovakia bude v Hoteli TATRA organizovať konferenciu s názvom Daily Web 2017. Program bude pozostávať zo 4 blokov. Prvý blok bude niesť názov Webdesign – použiteľný web, kde sa budú rozoberať súčasné trendy vo web dizajne a možné využitia SEO. Druhý blok bude pozostávať z vývoja webov a aplikácií. Tretí bude o bezpečnosti webov a aplikácií a štvrtý sa zameria na e-commerce
Registrovať sa môžete tu 
 

Konferencie na rok 2018

27.03.2018 Manažment nákupu 2018 

Manažment nákupu 2018 v DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava.
Pre viac informácii sledujte 
 

10.04.2018 Právnické fórum 2018

Právnické fórum 2018 v DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava


Pre viac informácii sledujte 
 

11.04.2018 Living on the Edge 2017

Living on the Edge 2017 v Radisson Blu Carlton Hotel Bratislava
Pre viac informácii sledujte 
 

12.06.2018 TREND Marketing Summit 2018

TREND Marketing Summit 2018 v Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Pre viac informácii sledujte 
 

30.10.2018 Logistika a doprava 2018 

Logistika a doprava 2018 v Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Pre viac informácii sledujte 

 

Česko

20.09.2017 PR v digitální éře

Koncom septembra sa v Prahe uskutoční konferencia s názvom PR v digitální éře, ktorá sa bude zaoberať tým, ako získať pozornosť a vplyv v stále sa meniacom svete. Konferencia bude trvať od  9:00 - 17:00 a uskutoční sa v OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4.
Registrovať sa môžete tu 
 

25.09.2017 E-Business Forum 2017

E-Business Forum 2017 prinesie mnohé podnetné diskusie na témy ako úspešný vstup na zahraničný trh, zakladanie kamenných predajní, fúzie, rozširovanie sortimentu a ďalšie príležitosti na rast. Medzi zaujímavé prednášky, ktoré sa uskutočnia môžeme určite zaradiť „Které země generují e-commerce šampiony ve střední Evropě?“, „Vydělám expanzí na zahraniční trh?“ alebo „Analýza rozšíření sortimentu e-shopu a jak na ni“. 
Registrovať sa môžete tu 
 

19.10.2017 Díváme se do budoucnosti

Czech Internet Forum organizuje konferenciu s názvom Díváme se do budoucnosti v Národním domě na Vinohradech, Náměstí Míru 820/9, Praha 2. Odprednášané budú mnohé zaujímavé prednášky na témy „Digitálni evoluce v marketing? Koná se  opravdu?“, „Klikavci a ti druzí anneb konec doby engagementu“, Rozhovor s Bohdanem Šku a MIMIBAZARU a iných radostiach a mnohé ďalšie.
Registrovať sa môžete tu 
 

31.10.2017 Mobile Internet Forum

Mobile Internet Forum prinesie 10. Ročník svojej konferencie, ktorá sa uskutoční 31.10.2017, od 09:00 hod. v MSD/Five, Na Valentince 4, Praha 5.
Registrovať sa môžete tu 
 

15.11.2017 WebTop100 

Inšpirujte sa od najlepších a spoznajte zaujímavé osobnosti na konferencii WebTop100 s názvom „To nejlepší z digitálního marketingu pro byznys“ v Národním domě na Vinohradech, Náměstí Míru 820/9, Praha 2. Môžete sa tešiť na prípadové štúdie, expertné analýzy, inšpiratívne riešenia, nevšedné prístupy, ako z digitálneho marketingu vyťažiť maximum, i témy, ktoré sa aktuálne rozoberajú vo firmách.
Registrovať sa môžete tu 
 

20.-24.11.17 Forum Media

Jedna z najuznávanejších českých konferencií o médiách a marketingu, Forum Media, prichádza s výraznou zmenou konceptu. Počas piatich dní sa v sídle Económie v pražskom Karlíně a multifunkčnom priestore Vnitroblock uskutoční 18 akcií s poprednými českými i zahraničnými osobnosťami.
Registrovať sa môžete tu 
 

Konferencie na rok 2018

05.04.2018 Internet Advertising Conference 2018

Internet Advertising Conference 2018, najväčšia koncentrácia mediálnych profesionálov sa zíde 5.4.2018 v hoteli Clarion ve Vysočanech.
Registrovať sa môžete tu 
 

16.05.2018 Engage Prague 2018

Engage Prague 2018 sa uskutoční budúci rok v máji vo Forum Karlín v Prahe.
 enagage konferencia
Vstupenky kupujte tu
 

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž