Workshop >

Affiliate marketing

Čo zahŕňa cena workshopu: podrobné podklady ku školeniu, wifi pripojenie, celodenný catering, káva, čaj, voda, chutný obed s možnosťou neformálnej diskusie s ostatnými účastníkmi a mentorom, certifikát za účasť na školení
Mentor Mário Roženský foto
Dátum pripravujeme
Trvanie 9:30 – 16:30
Max. 11 osôb
Okruh Affiliate
Miesto Pricemania, Bratislava

Cena: 149 EUR bez DPH

" Informujte ma o termíne tohto školenia. "

Využite možnosti zliav pre verných klientov:

Typ zľavy Výška zľavy Cena bez DPH
Platiaci klienti Pricemania.sk 15% 126,65 €
Každý 5-ty workshop zdarma* 100% 0,00 €
Každý ďalší účastník z tej istej firmy 50% 74,50 €
Študenti 50% 74,50 €
* workshop zdarma je možné získať iba v rámci 1 sezóny
** zľavy nie je možné kombinovať

PREČO BY STE SA MALI WORKSHOPU ZÚČASTNIŤ:

Predstavte si, že máte e-shop, usporadúvate školenie alebo seminár alebo máte webové stránky, kde predávate váš produkt. Vo firme ste sami alebo máte len malý tím kolegov. Máte kopec práce s napísaním e-booku, dodaním tovaru do skladu, účtovníctvom, webovou stránkou, sledovaním konkurencie atď. Nie je toho na vás veľa? Nebolo by skvelé mať niekoho, kto by predával za vás? Obchodníka (a nie jedného), ktorý by robil marketing lepšie ako vy? Affiliate marketing (alebo provízny marketing) je presne o tom. Umožní vám vybudovať si vlastné obchodné oddelenie za minimálne náklady.
 

PRE KOHO JE WORKSHOP URČENÝ:

Ak si myslíte, že affiliate marketing funguje sám a vy preň nebudete musieť nič urobiť, toto školenie nie je pre vás. Je pre tých, ktorí chcú svoj provízny program vybudovať a starať sa oň a mať tak stabilný prísun nových objednávok prostredníctvom partnerov.
 

ČO BY STE UŽ MALI OVLÁDAŤ PRED ÚČASŤOU NA WORKSHOPE:

Mali by ste mať už hotové webové stránky alebo e-shop, na ktorých budete môcť aplikovať znalosti nadobudnuté na workshope. Aspoň malé znalosti o internetovom marketingu sa taktiež budú hodiť.
 

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍTE:

Kde je teda tá armáda obchodníkov, ktorá bude pre vás pracovať vo dne v noci? Tá armáda je práve v podobe partnerov, ktorým môže byť ktokoľvek. Môže to byť váš kamarát, kolega, sused, ale tiež zákazník alebo niekto z brandže. Krása affiliate spolupráce je práve vo vzájomnej výhodnosti tohto vzťahu. Partner odporučí zákazníka, vy zarobíte a partnera odmeníte časťou zárobku.
 

KTORÉ VÝRAZY / NÁSTROJE SA NAUČÍTE?

Affiliate marketing, analýza konkurencie, výber technického riešenia, príprava reklamných materiálov, implementácia na web, hľadanie, motivácia a vyplácanie partnerov, schvaľovanie konverzií, analýza štatistík.
 

ČO SI ZOBERTE SO SEBOU NA WORKSHOP?

Ak už máte provízny program a budete ho chcieť skonzultovať, vezmite si notebook. Inak stačí dobrá nálada. :)
 

Spokojní klienti odporúčajú

  • Školenie je prospešné pre toho, kto sa chce danej téme naozaj venovať. Oblasť je veľmi  zaujímavá a mentor je profesionál. Odporúčam.

    Ondrej Gazda

    www.gabonga.sk

Odporúčame

GARANCIA
SPOKOJNOSTI
Absolútnou prioritou Pricemania Academy je, aby vám nadobudnuté poznatky a zručnosti z našich workshopov pomohli zvýšiť výkonnosť vášho podnikania a spokojnosť vašich zákazníkov. Ak by ste náhodou z akéhokoľvek dôvodu neboli s absolvovaným workshopom spokojný(á), dajte nám vedieť a bez diskusií vám peniaze vrátime.
Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk

Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž