Workshop >

Google Adwords pre pokročilých

Čo zahŕňa cena workshopu: podrobné podklady ku školeniu
celodenný catering, káva,
obed s možnosťou neformálnej diskusie s ostatnými účastníkmi a mentorom,
certifikát za účasť na školení
Mentor Tomáš Hanáček foto
Dátum pripravujeme
Trvanie 9:30 - 16:30
Max. 11 osôb
Okruh PPC
Miesto HUB Bratislava, Černyševského 10

Cena: 199 EUR bez DPH

" Informujte ma o termíne tohto školenia. "

Využite možnosti zliav pre verných klientov:

Typ zľavy Výška zľavy Cena bez DPH
Platiaci klienti Pricemania.sk 15% 169,15 €
Každý 5-ty workshop zdarma* 100% 0,00 €
Každý ďalší účastník z tej istej firmy 50% 99,50 €
Študenti 50% 99,50 €
* workshop zdarma je možné získať iba v rámci 1 sezóny
** zľavy nie je možné kombinovať

Prečo by ste sa mali zúčastniťna seminári:

Pretože vaše kampane vám môžu vždy priniesť viac, ako prinášajú teraz. Investície do znalostí noviniek a pokročilých princípov optimalizácie sa vám obratom vrátia vo vyššej návratnosti investícií či v efektívnejšej spolupráci s agentúrou. V praktickej časti zistíte tipy pre vylepšenie vašich vlastných kampaní.
 

Pre koho je workshop určený:

 • pre užívateľov, ktorí už spravujú inzerciu v Google AdWords vlastnými silami či spolupracujú s agentúrou
 • pre exportérov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o širších možnostiach inzercie v Google AdWords na zahraničných trhoch

Čo by ste už mali ovládať pred účasťou na workshope?

 • orientovať sa v rozhraní Google AdWords
 • mať základné skúsenosti so zakladaním a správou kampaní v rozsahu kurzu Google AdWords pre začiatočníkov
 • vhodné je aj základné povedomie o nástroji Google Analytics

Čo sa na workshope naučíte:

 • Produktové kampane - naučte sa vytvárať produktové kampane, ktoré majú nižšiu cenu za preklik a v priemere o 76 % vyšší konverzný pomer ako všeobecné kampane. Naučíte sa vytvárať ich priamo v rozhraní Google AdWords a zoznámite sa s možnosťami použitia externých nástrojov.
 • Product listing ads - predávate tovar aj na zahraničných trhoch? Naučte sa využívať veľmi efektívnu inzerciu založenú na Google nákupoch.
 • Získať z Google AdWords čo najviac štatistických dát pre efektívnu optimalizáciu účtu a vyhodnocovanie návratnosti investícií. Naučíte sa pomocou úprav konverzného kódu merať hodnoty objednávok, prepojiť Google AdWords s Google Analytics pre obojsmerný prenos dát, tvorbu cenových stratégií pre klientov orientovaných na počet konverzií, maximalizáciu tržieb či minimalizáciu podielu nákladov na obrat. Zoznámite sa s pojmami ako: rozšírené cpc, optimalizátor konverzií, ROAS cenová stratégia,…
 • Spustiť Youtube video kampane a interaktívne formáty reklám.
 • Rozšírené možnosti remarketingu - naučíme vás, ako zasiahnuť užívateľov v rôznych fázach nákupného cyklu a využívať Google Analytics remarketing. Ukážeme vám, ako najlepšie zvoliť dobu trvania remarketingového publika a nastaviť obmedzenie frekvencie inzercie. Dynamický remarketing.
 • Pokročilé nástroje - nerobte otrockú prácu a naučte sa využívať automatizáciu vo svoj prospech! V rámci školení sa naučíte, ako automaticky aj u rozsiahlych webov zaistiť, že vaše reklamy zamieria vždy na funkčnú cieľovú stránku.
 • Produktové vyhľadávače - ďalší PPC systém, ktorý môžete využiť súbežne s inzerciou v Google AdWords. Zoznámite sa s hlavnými slovenskými systémami a špecifikami tejto formy inzercie.
   


Ktoré výrazy / nástroje sa naučíte?

Google Tag Manager, Google Tag Asistant, AdWords skripty, AdWords API.
 

Čo si so sebou zoberte na workshop?

Vlastný notebook či tablet pre prihlásenie do svojho Google AdWords účtu. Mnoho otázok, na ktoré ste narazili pri správe vlastných AdWords kampaní.
 

Neprehliadnite!

Bezprostredne po registrácii pošlite ID číslo k AdWords účtu, ktorý chcete podrobiť analýze a ktorému sa bude mentor na workshope venovať. Každý projekt dostane priestor na konkrétne odporúčania na zlepšenia.
ID čísla posielajte na email: tomas.hanacek@b2bgroup.cz.
(Nezabudnite, prosím, potvrdiť prístup do vášho účtu. Notifikácia príde emailom, no odporúčame skontrolovať žiadosť o pripojenie účtu aj priamo v rozhraní AdWords v nastavení účtu.)

Spokojní klienti odporúčajú

 • Workshop je vhodný pre pokročilých marketérov, ktorí chcú vytvárať reklamné kampane automaticky.

  Jozef Paukov

  www.stormware.sk

 • Vynikajúci obsah, workshop mi pomôže ušetriť nemalé náklady na marketing a hlavne množstvo času. Výborní školitelia.

  Martin Paška

  energix.info

 • Kvalitný workshop po všetkých stránkach, školitelia sú odborníci v danej oblasti, príjemné prostredie a milí ľudia. Celý deň sa rieši jedna "oblasť", čiže nedostanete len nejaké strohé informácie "spíkera" zhrnuté v 1-hodinovej prednáške, ako to na rôznych marketingových koferenciách býva, ale viacero praktických príkladov a rád, ako sa dajú robiť veci lepšie. Myslím si, že v tomto smere je PRICEMANIA ACADEMY na Slovensku unikátna a určite som tu nebol poslednýkrát.

  Marek Bôžek

  www.armyoriginal.sk

 • Od samotného školiteľa, cez obsah, až po najmenší organizačný detail bol tento seminár až nezvyčajne dobre pripravený. Ďakujem za naozaj dobrú prácu.
 • Hodnotím to ako jednu z najlepších investícií, ktorá sa nám určite niekoľkonásobne vráti. Kvalita lektorov ako aj obsahu prednášky bola na vysokej úrovni, veľa podnetných informácií a nápadov na zlepšenie kampaní adwords. Osobný prístup a analýza účtov každého zúčastneného bola len ďaľším plusom. Určite sa zúčastníme aj na ďalších školeniach Pricemania Academy.

  Mário Bruchánik

  www.dod-tec.sk

 • S tímto školením jsem byl velmi spokojen, bylo vedeno na vysoké profesionální úrovni a určitě pro mne bude obrovským přínosem pro mou další práci. Odcházel jsem z workshopu s hlavou plnou nových informací a poznatků s pocitem dobře investovaného času. Děkuji týmu Pricemania Academy za výtečnou organizaci a panu Tomáši Hanáčkovi za jeho profesinální práci ve vedení workshopu.

  Vít Borovička

  www.hladamfarby.sk

 • Workshop Google AdWords pre pokročilých predčil moje očakávania a to hlavne zo strany školiteľov a ich profesionálneho prístupu. Určite odporúčam každému, kto má ťažké otázky z danej problematiky a hľadá na ne odpovede.

  Andrej Srnka

  www.databer.com

 • Workshopy Google AdWords ma naučili orientovať sa v oblasti nastavovania PPC reklám. Oceňujem znalosti školiteľov, užitočné ukážky a praktické rady, ktoré určite v praxi využijem. Workshop odporúčam všetkým marketérom :)

  Katarína Klasová

  www.asovending.sk

Odporúčame

 • Nástroje > AdBoost

  AdBOOST je online nástroj na tvorbu AdWords profesionálnych kampaní, ktorý kombinuje Google AdWords API a automatické aktualizácie na hodinovej báze.

  Zistite viac

 • Nástroje > AdWords editor

  AdWords Editor je bezplatná aplikace Google k stiahnutiu, ktorá umožňuje efektívnu správu rozsiahlych účtov AdWords. Pomocou tejto aplikácie môžete stiahnuť svoje kampane, robiť zmeny pomocou výkonných nástrojov pre úpravy a následne tieto zmeny nahrať do programu AdWords.

  Zistite viac

 • Nástroje > AdWords scripts

  AdWords skripty poskytujú spôsob, ako programovo riadiť vaše údaje AdWords pomocou jednoduchého Java skriptu v IDE cez prehliadač. Skripty môžete použiť pre automatizáciu spoločných postupov alebo komunikovať s externými dátami.

  Zistite viac

 • Blogy > PPC Hero

  Web, ktorý by ste určite mali sledovať, ak chcete vedieť, ako na PPC.

  Zistite viac

 • Blogy > Search Engine Watch

  Web, ktorý by ste určite mali sledovať, ak chcete vedieť, ako na PPC.

  Zistite viac

 • Literatúra > Stručný sprievodca: Google AdWords

  Ako sa dostať na prvé miesto vo vyhľadávači Google a získať nových zákazníkov. Stručný sprievodca ku Google AdWords je príručka pre každého, kto chce využiť internet ako zdroj príjmov a úspešne prezentovať svoje výrobky či služby. Prináša všetky základné informácie o podstate a tajomstvách reklamy, pri ktorej platíte za kliknutie.

  Zistite viac

 • Blogy > Zaklik.cz

  Web Petry Větrovskej je vhodný aj pre úplných začiatočníkov.

  Zistite viac

GARANCIA
SPOKOJNOSTI
Absolútnou prioritou Pricemania Academy je, aby vám nadobudnuté poznatky a zručnosti z našich workshopov pomohli zvýšiť výkonnosť vášho podnikania a spokojnosť vašich zákazníkov. Ak by ste náhodou z akéhokoľvek dôvodu neboli s absolvovaným workshopom spokojný(á), dajte nám vedieť a bez diskusií vám peniaze vrátime.
Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk

Mediálni Partneri
Partneri
 • BlueWinston
 • DHL
 • 0100Campus

 • Business Cloud
 • Digitálna Garáž