Workshop >

Google Adwords pre začiatočníkov

Čo zahŕňa cena workshopu: podrobné podklady ku školeniu,
celodenný catering,
chutný obed s možnosťou neformálnej diskusie s ostatnými účastníkmi a mentorom,
certifikát za účasť na školení
Mentor Tomáš Hanáček foto
Dátum pripravujeme
Trvanie 9:30 -16:30
Max. 11 osôb
Okruh PPC
Miesto HUB Bratislava, Černyševského 10

Cena: 149 EUR bez DPH

" Informujte ma o termíne tohto školenia. "

Využite možnosti zliav pre verných klientov:

Typ zľavy Výška zľavy Cena bez DPH
Platiaci klienti Pricemania.sk 15% 126,65 €
Každý 5-ty workshop zdarma* 100% 0,00 €
Každý ďalší účastník z tej istej firmy 50% 74,50 €
Študenti 50% 74,50 €
* workshop zdarma je možné získať iba v rámci 1 sezóny
** zľavy nie je možné kombinovať

Prečo by ste sa mali seminára zúčastniť:

Tento seminár vám ponúkne náhľad do sveta internetovej PPC (Pay-per-click) reklamy. Naučí vás používať základné výrazy, prehľad najdôležitejších nástrojov a poskytne vám pohľad do práce online marketingovej agentúry a spoločností, ktoré ho využívajú na profesionálnej úrovni v rôznych krajinách. Na konkrétnych príkladoch vám ukážeme, ako sa pomocou reklamného systému Google AdWords dá na vaše stránky získať viac relevantných návštevníkov, a tým aj zvýšiť tržby a zisk.

PPC reklama na Googli


Pre koho je seminár určený:

Tento seminár je určený pre ľudí, ktorí majú záujem zistiť, čo je výkonnostný marketing. Chceli by nazrieť detailnejšie do tejto problematiky a pripraviť sa na ďalšiu prácu s jednotlivými reklamnými PPC systémami a ich prínosmi.

Čo by ste už mali ovládať pred účasťou na seminári:

Mali by ste mať záujem o výkonnostný marketing a prácu s jednotlivými reklamnými systémami.

Čo sa na seminári naučíte:

 • Naučíte sa základy online PPC marketingu.
 • Osvojíte si najpoužívanejšie výrazy a prvky, ktoré je treba sledovať z hľadiska úspešnosti kampaní.
 • Naučíte sa založiť si vlastný Google AdWords účet, nastavíte a spustíte si samostatne svoju vlastnú kampaň.
 • Naučíme vás definovať vhodnú štruktúru kampaní a reklamných zostáv, aké nástroje využiť pre voľbu vhodných kľúčových slov, tipy a triky pre písanie pútavých reklamných textov, merať a optimalizovať kampane.
 • Dozviete sa, v akých situáciách je vhodné používať rôzne reklamné formáty. Na základy z tohto seminára nadväzuje workshop Google AdWords pre pokročilých.
   


Ktoré výrazy / nástroje sa naučíte?

Adwords, Analytics, metriky, CPO, CPC, CPT, CPM, impresie, kliky, publiká, Ad Sense, GDN, konverzie, ROI, remarketing, kampaň, zostava, konverzia, skóre kvality, CPA, konverzný pomer...

Čo si zobrať so sebou na seminár?

Základné informácie z online marketingu, notebook, vlastné kampane (nie je nutné), veľa otázok a dobrú náladu. :-)

NEPREHLIADNITE!

Bezprostredne po registrácii pošlite ID číslo k AdWords účtu, ktorý chcete podrobiť analýze a ktorému sa bude mentor na workshope venovať. Každý projekt dostane priestor na konkrétne odporúčania na zlepšenia.
ID čísla posielajte na email: tomas.hanacek@b2bgroup.cz.
(Nezabudnite, prosím, potvrdiť prístup do vášho účtu. Notifikácia príde emailom, no odporúčame skontrolovať žiadosť o pripojenie účtu aj priamo v rozhraní AdWords v nastavení účtu.)


Spokojní klienti odporúčajú

 • Kurz s Danom Zaičkom poskytuje predstavenie reklamných systémov a príležitostí, prostredníctvom ktorých môže každý online projekt vzrásť nielen v pošte návštev, ale najmä v konverznom pomere. Kurz odporúčam každému majiteľovi online projektu, ktorý chce spoznať svoje možnosti a rozšíriť si obzor.

  Petra Čergeťová

  www.core4.sk

 • Školenie ma obohatilo o výrazy a prvky, ktoré je treba sledovať z hľadiska úspešnosti kampaní, odporučil by som ho ľuďom, ktorí už majú nejaké skúseností s prácou s jednotlivými reklamnými systémami.

  Maroš Meško

  ltex.sk

 • Workshop Google Adwords pre začiatočníkov určite vrelo odporúčam každému kto sa chce hýbať v oblasti súčasného internetového marketingu. Načerpať vedomosti od základov PPC kampaní a  optimalizácie reklám až po tipy a triky na zlepšenia sa zdá za jeden workshop neuveriteľné, ale vďaka špičkovým školiteľom je to reálne!

  Sara Urbanovičová

  www.tomhorn.eu

 • Školitelia nemali chybu (a tým, že boli dvaja, vedeli sa dobre dopĺňať, čo ušlo jednému, druhý pohotovo dovysvetlil/doplnil), jednotlivé témy mali veľmi dobrú nadväznosť, boli tak ľahšie zapamätateľné a stráviteľné. Oceňujem aj odkaz na ďalšie študijné zdroje. Jednou vetou, skvelé školenie, určite by som odporučil ďalej!

  Roman Luhový

  www.dalekohlady.eu

 • Výborný workshop jednak po teoretickej stránke ako aj praktickej. Skúsení školitelia a ako vždy, príjemné prostredie a chutné občerstvenie, to sú 3 TOP v Pricemania Academy.

  Andrea Jančárová

  www.trustpay.eu

 • Výborné školenie dvoch profesionálov z B2B, ktoré by mali absolvovať všetci, ktorí majú záujem o reklamu na internete. Napriek tomu, že školenie sa venuje do hĺbky najmä Google Adwords, sú spomenuté aj iné formáty, ktoré sú momentálne "trendy". Vďaka jednoduchým know-how, ktoré mentori dávajú, som sa odrazu nad kampaňami zamyslala inak a verím tomu, že omnoho plnohodnotnejšie.

  Simona Budinská

  www.outletvoderady.sk

 • Myslím, že kurz bol veľmi fajn. Je to intro k pochopeniu, ako Adwords funguje a čo sa dá s nástrojom dosiahnuť. Veľmi vhodné aj pre tých, ktorí majú teoretické skúsenosti, ale chýbaju tie praktické. Určite odporúčam ešte predtým, ako si kampaň začnete realizovať na kolene a nechcete kampaň realizovať cez agentúru.

  Ondrej Ďurčat

  www.darencurtis.sk

 • Určite odporúčam, veľmi mi to pomohlo zorientovať sa v Adwordsoch, keďže som bol úplný začiatočník.

  Tomáš Buranský

  www.touchit.sk

Odporúčame

GARANCIA
SPOKOJNOSTI
Absolútnou prioritou Pricemania Academy je, aby vám nadobudnuté poznatky a zručnosti z našich workshopov pomohli zvýšiť výkonnosť vášho podnikania a spokojnosť vašich zákazníkov. Ak by ste náhodou z akéhokoľvek dôvodu neboli s absolvovaným workshopom spokojný(á), dajte nám vedieť a bez diskusií vám peniaze vrátime.
Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk

Mediálni Partneri
Partneri
 • BlueWinston
 • DHL
 • 0100Campus

 • Business Cloud
 • Digitálna Garáž