16.12.2020 • Michal Král

Fondy zjednodušuje online spracovanie platieb

Komplexné riešenia platobnej brány Fondy umožňujú podnikateľom, obchodníkom, podnikom a trhoviskám elektronického obchodu prijímať online platby globálne vo viac ako 150 menách a prostredníctvom jednoduchej API integrácie.
 
Flexibilné možnosti tejto brány znamenajú, že podniky môžu začať prijímať online platby prostredníctvom webov, aplikácií a platforiem sociálnych médií, aby svojim zákazníkom ponúkli viac ako 300 miestnych a globálnych platobných metód, vrátane kariet, online bankovníctva a digitálnych peňaženiek, ako sú Apple a Google Pay.
 
Zákazníkom bude ponúknutá bezproblémová online platba pomocou platobnej stránky alebo white label riešenie na ich webovej stránke. Prípadne môžu svojich zákazníkov presmerovať na platobnú bránu Fondy, aby mohli pokračovať v platbách. Platobná stránka Fondy je najrýchlejší spôsob, ako začať prijímať platby. Načíta sa za menej ako jednu sekundu, je úplne prispôsobiteľná a zaručuje, že vaši zákazníci budú mať bezproblémový platobný proces a to iba niekoľkými rýchlymi kliknutiami.
 

Pre tých, ktorí nemajú webovú stránku, je platobný link ClickToPay ideálny, pretože je možné ho jednoducho poslať e-mailom, SMS alebo ho umiestniť priamo do faktúr. Platforma Fondy podporuje aj technológiu NFC, ktorá uľahčuje prijímanie platieb on-the-go, ktoré je možné integrovať do aplikácie.
 
Obchodný účet Fondy umožňuje predajcom sledovať analytiku platieb v reálnom čase a históriu ich transakcií, sledovať výkon a optimalizovať predajné a marketingové úsilie. Dá sa prispôsobiť konkrétnym značkám a je prístupné z počítača alebo mobilnej aplikácie.
 
Hotové platobné moduly, ktoré sú kompatibilné s viac ako 30 systémami a platformami na správu obsahu, je možné ľahko integrovať bez potreby dizajnérov alebo vývojárov. Platobný formulár môžete jednoducho integrovať do svojej platobnej stránky, aby ste mohli rýchlo a bezpečne prijímať platby od svojich zákazníkov. Ponuka tohto pohodlia znamená väčšiu lojalitu, uvidíte vracajúcich sa zákazníkov a zvýšenie príjmov.
 
Bez poplatkov za zriadenie alebo mesačných nákladov umožňuje platobná brána spoločnosti Fondy tisíce podnikateľom na celom svete predávať online - od malých začínajúcich firiem a špecializovaných obchodov až po medzinárodné spoločnosti s vysokým obratom.
 
Začnite prijímať platby online z ktorejkoľvek krajiny sveta vo vami preferovanej mene. Zistite viac o týchto inovatívnych funkciách na www.fondy.io a kontaktujte tím odborníkov na adrese dalibor.tetrev@fondy.eu, kde sa dozviete viac o platobnej bráne Fondy!
 

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž