Workshop >

Google Tag Manager

Čo zahŕňa cena workshopu: podrobné podklady ku školeniu, wifi pripojenie, celodenný catering, káva, čaj, voda, chutný obed s možnosťou neformálnej diskusie s ostatnými účastníkmi a mentorom, certifikát za účasť na školení
Mentor Tomáš Hanáček foto
Dátum pripravujeme
Trvanie 9:30 - 16:30
Max. 11 osôb
Okruh Webová analytika
Miesto Pricemania, Bratislava

Cena: 149 EUR bez DPH

" Informujte ma o termíne tohto školenia. "

Využite možnosti zliav pre verných klientov:

Typ zľavy Výška zľavy Cena bez DPH
Platiaci klienti Pricemania.sk 15% 126,65 €
Každý 5-ty workshop zdarma* 100% 0,00 €
Každý ďalší účastník z tej istej firmy 50% 74,50 €
Študenti 50% 74,50 €
* workshop zdarma je možné získať iba v rámci 1 sezóny
** zľavy nie je možné kombinovať

PREČO BY STE SA MALI ZÚČASTNIŤ NA SEMINÁRI:

Väčšina firiem či vlastníkov e-shopu nemá priamy prístup do webu, kde by si mohli vkladať potrebné kódy pre PPC systémy či Google Analytics a musia to riešiť cez programátorov, ktorí stoja peniaze a celý proces zdržujú. Celý tento problém rieši Google Tag Manager (Správca značiek Google), s ktorým môžete ušetriť čas aj peniaze pri nasadzovaní nových meracích kódov na svoj web či weby klientov. Programátor vloží len jeden kód do webu a následne si cez intuitívne rozhranie vkladáte všetko sami. Navyše odstraňujete problém, kedy sa vám pri skúšaní rôznych marketingových kanálov a aktivít nabaľujú do zdrojového kódu rôzne skripty, ktoré následne už neodstraňujete a spomaľujete tak načítanie celej stránky. Zároveň si vďaka Google Tag Managerovi môžete urobiť poriadok v zostávajúcich meracích kódoch – vždy je jasné, za akých podmienok a kde sa dané kódy spúšťajú.
 
Zúčastnite sa školenia Google Tag Manager, ak spúšťate nový webový projekt či upgradujete súčasný a chcete správne implementovať meranie Google Analytics a kódy reklamných systémov, ktoré budú jednoducho aktualizovateľné.
 
BONUS
Ak nám pred účasťou na workshope dáte prístup do svojho Google Tag Manager účtu, mentor si ho prehliadne a následne navrhne tipy na jeho vylepšenie či odstránenie problémov. Ak máte záujem o tento bonus, po registrácií na workshop nazdieľajte prístup mentorovi školenia Tomášovi Hanáčkovi na tomas.hanacek@b2bgroup.cz.


Máte problémy s programátormi, keď potrebujete nasadiť kódy pre optimalizáciu vašich marketingových aktivít a programátori to nedokážu, je to neprimerane drahé alebo musíte dlho čakať?
 
Prihláste sa na školenie Google Tag Manager a:
 • urobte si poriadok vo všetkých kódoch,
 • ušetrite peniaze za programátorov,
 • zredukujte chyby programátorov,
 • zrýchlite proces nasadzovania kódov, čo vo finále môže ovplyvniť ekonomickú stránku marketingových aktivít.

PRE KOHO JE WORKSHOP URČENÝ:

 • Pre agentúry či PPC správcov, ktorí chcú urýchliť nasadenie meracích kódov u svojich klientov a redukovať chybovosť.
 • Pre webmasterov a vývojárov webov.
 • Pre pokročilejších užívateľov Google Analytics.
 • Pre všetkých, ktorých problematika meracích kódov zaujíma, chcú sa v nej zlepšiť a dozvedieť sa viac.
Na svoje si prídu aj užívatelia, ktorí nemajú s Google Tag Managerom zatiaľ žiadne skúsenosti, začiatočníci aj pokročilí užívatelia.
 

ČO BY STE UŽ MALI OVLÁDAŤ PRED ÚČASŤOU NA WORKSHOPE?

Mali by ste mať základný prehľad o meracích kódoch na svojom webe a o ich využití. Vhodné (ale nie nutné) sú taktiež základné znalosti Google Analytics v rozsahu školenia Google Analytics pre začiatočníkov.
 

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍTE:

Školenie bude predovšetkým praktické. Po teoretickom úvode a zoznámení sa s nástrojmi si ukážeme reálne nasadenie kódov pre:
 • Google Analytics (Universal Analytics) vrátane merania e-commerce, virtuálnych stránok a udalostí,
 • konverzné kódy PPC systémov a porovnávačov cien vrátane vkladania hodnôt objednávok,
 • remarketing pre AdWords, Sklik a Facebook vrátane pokročilejších možností nastavenia vlastných parametrov a dynamického remarketingu,
 • vlastné HTML značky napr. pre RTB systémy či iné marketingové kanály.
Naučíme sa bez zásahov programátora merať formuláre, u ktorých sa po odoslaní nemení URL, sledovať prekliky mimo svojho webu, sledovať stiahnutia PDF súborov a mnohé ďalšie. Prejdeme si aj situácie, kedy sa bez zásahov programátora nezaobídete. Zoznámite sa s možnosťami ladenia spustených kódov a ďalšími užitočnými nástrojmi, ktoré je vhodné využívať súbežne s Google Tag Managerom.
 
 


KTORÉ VÝRAZY / NÁSTROJE SA NAUČÍTE?

Google Tag Manager, Google Tag Manager 2.0, tag (značka), pravidlo, makro (premenná), poslucháč udalostí, kontajner, dátová vrstva, užívateľská oprávnenia, verzia, automatické udalosti
 

ČO SI TREBA PRINIESŤ NA WORKSHOP?

Vlastný notebook či tablet pre prihlásenie sa do svojho Google Tag Manager účtu (nie je nutné), na ktorom si môžete ihneď vyskúšať preberané funkcionality. Veľa otázok a dobrú náladu.
 
 

Spokojní klienti odporúčajú

 • Odporúčam školenie ľuďom, ktorí už implementovali do webových stránok rôzne kódy rôznych webových služieb (Analytics, Adwords, Hotjar, Getsmartlook) a vedia, čo to obnáša. Pre nich bude Google tag manažér vyslobodením z driny komunikácie s vývojármi.

  Jozef Paukov

  www.pohoda.sk

Odporúčame

 • Blogy > Google Tag Manager

  Google Tag Manager (GTM, alebo po slovensky Správca značiek Google) je platforma, ktorá umožňuje vkladať na web rôzne ďalšie kódy (vo väčšine prípadov) bez zásahu programátora. Samotný GTM sa na web dostane vložením špeciálneho kódu.

  Zistite viac

 • Blogy > Simo Ahava blog

  Blog výrobného riaditeľa spoločnosti NetBooster a zároveň Google Developer Experta na Google Analytics 2014-2015.

  Zistite viac

GARANCIA
SPOKOJNOSTI
Absolútnou prioritou Pricemania Academy je, aby vám nadobudnuté poznatky a zručnosti z našich workshopov pomohli zvýšiť výkonnosť vášho podnikania a spokojnosť vašich zákazníkov. Ak by ste náhodou z akéhokoľvek dôvodu neboli s absolvovaným workshopom spokojný(á), dajte nám vedieť a bez diskusií vám peniaze vrátime.
Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk

Mediálni Partneri
Partneri
 • BlueWinston
 • DHL
 • 0100Campus

 • Business Cloud
 • Digitálna Garáž