04.07.2023 • Michal Král

KODYS Slovensko prináša inteligentné riešenia pre vaše podnikanie

Spoločnosť KODYS SLOVENSKO vznikla v roku 1995, ako jedna z prvých firiem v oblasti automatickej identifikácie, kedy sme trhu predstavili technológiu čiarových kódov. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny IBCS Group, jedného z najväčších európskych dodávateľov AutoID technológií.

Veľké úsilie sme vyvinuli v úplných začiatkoch pri vzdelávaní a budovaní povedomia o tejto technológii. Edukácia patrí naďalej k základným pilierom nášho podnikania. Oboznamovali sme ľudí s prvými 1D čiarovými kódmi, neskôr prišli 2D kódy, online systémy a Wi-Fi siete, RFID, RTLS, hlasové technológie, až po v súčasnosti nastupujúci trend Internetu vecí ako súčasť Industry 4.0. Portfólio služieb a realizácií máme široké, a to vďaka profesionálnemu personálnemu zázemiu a prepojeniu na špičkové AutoID technológie.

Intenzívne sa venujeme inováciám pre svojich zákazníkov, ktorým poskytujeme komplexné riešenia od prieskumu, analýzy, poradenstva, alternatívnych riešení až po konkrétne realizácie pre pracoviská. Keďže pôsobíme vo firemnom (B2B) sektore, širokej verejnosti nie sme veľmi známi, hoci sa  s našimi produktami, technológiami a riešeniami stretávajú takmer denne. Naše zariadenia sa používajú v obchodoch, logistike, výrobe, zdravotníctve i štátnej správe. Dodávané riešenia ako systém riadenia skladu, evidencie majetku, manažment tlače etikiet, mobilných zariadení či ďalšie, prinášajú firmám efektívne nástroje na optimalizáciu a riadenie procesov. 

Vďaka našim partnerským firmám v IBCS Group dokážeme reagovať aj na nadnárodné požiadavky v širokej oblasti manažmentu, ako sú:
  • Warehouse Management Systém – systém riadenia skladu
  • Asset Management Systém – evidencia, správa a inventarizácia majetku
  • Mobile Device Management – softvér na vzdialenú správu a manažment mobilných zariadení
  • Label Management Systém – systém na správu a manažment tlače v podnikových riešeniach
Kľúčovým segmentom trhu je pre nás oblasť logistiky a e-commerce. Zamerali sme sa na automatizáciu a robotizáciu v logistických odboroch a vo výrobnom priemysle. V logistike je významným predpokladom pre zmysluplné využitie automatizácie systém riadenia skladu WMS (Warehouse Management System), ktorý zahŕňa softvérové a hardvérové prvky vrátane prípadného napojenia na ďalšie informačné systémy. Vo výrobe aj v logistike využitie automatizácie výrazne podporujú najmä identifikačné technológie. Či už ide o rokmi overené čiarové kódy, stále častejšie používané technológie RFID, alebo rozvíjajúce sa strojové videnie pomocou kamier.

Základom sú pre nás správne hodnoty, ktoré nás posúvajú stále vpred. Z ľudskej stránky ide o serióznosť a slušnosť k zákazníkom, zamestnancom a partnerom. Z profesionálnej kladieme dôraz na inovácie a marketing. A práve spojením ľudskosti a profesionality sme sa stali lídrom vo svojich technológiách a dnes dominujeme na trhu.

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž