24.02.2023 • Michal Král

M. Král (Pricemania): Oslovte viac ako 1 mil. zákazníkov vďaka Pricemania Content Network

V porovnávači cien Pricemania sme dlhšie rozmýšľali, ako pomôcť e-shopom osloviť potenciálnych zákazníkov aj mimo Pricemanie a prišli sme s konceptom Pricemania Content Network.

Ide o sieť kvalitných obsahových webov (napr. Mojandroid.sk, Techbox.sk, Fony.sk, TouchIT.sk, Necenzurovane.sk, Testado.sk a ďalšie), ktoré priamo v článkoch zobrazujú Pricemania widgety s porovnaním cien a priamym preklikom do e-shopu. Viete tak osloviť viac ako 1 mil. potenciálnych zákazníkov už vo fáze "prieskumu trhu", dostať ho k vám na web a následne ho "doklepnúť" vďaka retargetingu či nástrojmi priamo na vašom webe.

O tom, prečo a ako si aktivovať Pricemania Content Network pre váš e-shop porozprával zakladateľ Pricemania Michal Král Petre Trubinskej. 
 


Viac o Pricemania Content Network sa dozviete aj v článku: https://www.pricemania.sk/blog/pricemania-content-network-vsetko-co-potrebujete-vediet/
 
Tip 1: Dajte nám follow a budete o nových videách informovaní ihneď po zverejnení.

Tip 2: Naše rozhovory môžete počúvať aj v aute, vlaku či na bicykli aj ako podcasty a to na všetkých hlavných podcastových appkách, viac info tu: https://anchor.fm/pricemaniaacademy

Tip 3: Pri výbere kvalitných dodávateľov odporúčame sledovať aj náš projekt https://ecommerce-katalog.sk/

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž