• Potrebujete zorganizovať firemné meetingy, školenia alebo stretnutia s klientmi? Ponúkame vám prenájom zasadacej (školiacej) miestnosti v Bratislave spolu so špičkovým vybavením a službami. Naše reprezentatívne a klimatizované zasadacie priestory s rozlohou 40 m2 a miestom pre 12 osôb vám uľahčia pracovné stretnutia, pretože o všetko sa postaráme my.    
 • Priestory sa nachádzajú v bratislavskej časti Ružinov s dobrým prístupom autom aj MHD.
  V cene vám okrem prenájmu priestorov zasadačky ponúkame zadarmo využitie projekčnej techniky (dataprojektor s premietaním na stenu a zabudovanými reproduktormi a LCD TV), internet prostredníctvom wi-fi alebo lan, magnetický whiteboard, čaj, kávu a vodu v džbánoch.   
 • Využiť môžete aj doplnkovú službu Catering, v rámci ktorej pre vás pripravíme profesionálne občerstvenie počas celého dňa. Na výber máte kombináciu ovocia, chlebíčkov, slaného alebo sladkého pečiva a zákusky. Vyhovieme aj vegetariánom a ľuďom s alergiami a intoleranciami.
  V prípade záujmu pre vás objednáme tiež obedy v neďalekej reštaurácii.

 

Cenník

 
1 hodina  30 € bez DPH
Celý deň (8 hodín) 200 € bez DPH
Celý deň (8 hodín) s cateringom 300 € bez DPH


V prípade záujmu nás kontaktujte na patricia.dunarova@pricemania.sk alebo +421 911 665 486.

 

 

 

 

 

 

 

 
Next > SEO workshop
08.12.
5
VOĽNÝCH MIEST
9:30 - 16:30
Pricemania, Bratislava

Na tomto školení sa nebudú preberať žiadne teoretické znalosti o SEO, žiadne technické nastavenia webu. Bude to len čistá prax.
GARANCIA
SPOKOJNOSTI
Absolútnou prioritou Pricemania Academy je, aby vám nadobudnuté poznatky a zručnosti z našich workshopov pomohli zvýšiť výkonnosť vášho podnikania a spokojnosť vašich zákazníkov. Ak by ste náhodou z akéhokoľvek dôvodu neboli s absolvovaným workshopom spokojný(á), dajte nám vedieť a bez diskusií vám peniaze vrátime.
Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

Project Manager:
Ing. Patrícia Dunárová
E-mail:
patricia.dunarova@pricemania.sk
Mobil:
+421 911 665 486

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Priemyselná 1/A, 821 09 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
 • NetDirect-logo
 • ui42-logo
 • vnet-logo
 • Logo DHL
 •