24.11.2016 • Pavol Lelák

Príbeh Zásielkovne a špeciálna ponuka pre klientov Pricemanie (VIDEO)

Dá sa povedať, že samotní e-shopári iniciovali vznik Zásielkovne – doručovateľskej služby s najvyšším počtom výdajných miest na Slovensku a v Česku.

Simona Kijonková, zakladateľka Zásielkovne, pracuje s majiteľmi e-shopov už od roku 2008 a dôverne pozná ich potreby. Prezradila nám, ako Zásielkovňa začínala, prečo je služba taká výhodná práve pre e-shopárov či exkluzívne informácie o pripravovaných krajinách, do ktorých už onedlho budeme môcť zásielky odosielať.

Výkonný riaditeľ pre Slovensko Petr Sochora sa s nami podelil o plány do budúcnosti a vysvetlil, ako prebieha registrácia e-shopu.

 
 

Vianočná akcia „Pricemania“

 1. Pre všetkých klientov, ktorí sa zaregistrujú na našej stránke www.zasielkovna.sk/registracia-e-shopu najneskôr do 30. 11. 2016, platí počas celého mesiaca december zľava 20 % na všetky zásielky doručované v rámci výdajných miest Zásielkovne. Aby mohla byť 20 % zľava uplatnená, je potrebné uviesť pri registrácii do poznámky „pricemania“. 
   
 2. Pokiaľ presiahne celkový objem doručených zásielok 500 ks v mesiaci december, bude uplatnená zľava ďalších 10 % z celkovej fakturovanej sumy za tento mesiac.
Zľava je určená pre slovenské e-shopy (slovenské IČ a sídlo na Slovensku). Zľavu môžete využiť pre služby poskytované na Slovensku aj do zahraničia.
Pre viac info nás prosím neváhajte kontaktovať na obchod@zasielkovna.sk 


 

V rozhovore sa dozviete

 • Napriek ťažkým začiatkom Zásielkovne v roku 2010, kedy bol pojem „výdajné miesto“ takmer neznámy, sa službe podarilo stať plnohodnotnou alternatívou pre tradičné spôsoby doručovania e-shopových objednávok. Aktuálne si môžete zásielku vyzdvihnúť na takmer 900 výdajných miestach u nás a našich západných susedov.
   
 • Na Slovensku je aktuálne viac než 120 výdajných miest a so Zásielkovňou spolupracuje takmer 3 000 slovenských e-shopov. Denne odosielajú približne 5 000 balíkov. Primárne odosielajú zásielky do 10 kg a špecializujú sa na zásielky do 5 kg.
   
 • Trh výdajných miest ešte stále nie je nasýtený, dokonca je na Slovensku občas potrebné vysvetliť, aké sú výhody a nevýhody osobného odberu pri internetových objednávkach.
   
 • Podiel objednávok posielaných prostredníctvom Zásielkovne je u registrovaných e-shopov približne 20 – 30 %. Ide o konkurenciu najmä pre Slovenskú a Českú poštu, ku ktorým sa približuje v počte výdajných miest, ale dokáže udržiavať nižšiu cenu.
   
 • Posielať zásielky je možné už do 7 krajín Európy. Chystajú sa 3 ďalšie krajiny. Export do zahraničia tvorí 54 % celkového objemu odoslaných zásielok.
   
 • Slováci posielajú zásielky najviac do Českej republiky, na druhom mieste sa nachádza Maďarsko. Ďalšie obľúbené krajiny pre slovenskú expanziu sú Poľsko a Rumunsko.

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
 • BlueWinston
 • DHL
 • 0100Campus

 • Business Cloud
 • Digitálna Garáž