27.09.2016 • Patrícia Dunárová

Pricemania Academy Kickoff VIII. - videozáznam a prezentácie

Prednášky odborníkov z praxe, panelová diskusia, možnosť získať voľný vstup na workshopy či exkluzívne zľavy na vzdelávanie čakali všetkých, ktorí sa zúčastnili otvorenia jesennej sezóny Pricemania Academy. Ak ste sa pripojili k odborníkom a nadšencom zo sveta e-commerce, mali ste možnosť dozvedieť sa, ako robiť biznis zasa o niečo lepšie. 

Na otváracom podujatí Pricemania Academy Kickoff VIII. sa v utorok 20. 9. 2016 o 18:00 v bratislavskom Impact Hube už po ôsmy krát stretli odborníci na e-commerce a online marketing s majiteľmi e-shopov. 

Vo svojich prednáškach sa zamerali najmä na problematiku konkurencie v e-commerce a spoločne hľadali odpovede na otázku „Ako sa odlíšiť v záplave e-shopov?“. Michal Král: Let´s Kickoff!

Otvorenie novej sezóny a príhovor zakladateľa Pricemania Academy. 

Jan Kalianko: UX a CRO chyby, ktoré za vás urobili iní

Na weboch a e-shopoch sa opakujú dokola tie isté chyby. Jan vám vo svojej prednáške na Kickoffe ukázal, ako sa týmto chybám v rámci UX a CRO vyvarovať a ako nerobiť vlastné. Poznajte svojich používateľov, robte web/e-shop priamo pre nich a nenechajte sa oberať o zisk a mieru konverzie.

 


Jakub Černý: Personalizácia e-shopov prakticky

Jakub na Pricemania Academy Kickoff VIII. prednášal na tému personalizácie webu a e-mail marketingu vrátane case studies. Ukázal, čo vie personalizácia e-shopom priniesť.

 


Vladimír Přichystal a Luděk Volejník: Ako vyťažiť maximum z vyhľadávačov tovaru za pomoci pána Mergada

Vladimír s Luděkom nám v prednáške "Jak vytěžit maximum z vyhledávačů zboží za pomoci pana Mergada" povedali viac o základoch efektívnej inzercie - nastaveniach účtu, XML feedu, spárovanosti a biddingu. Taktiež sa venovali vyhodnocovaniu inzercie a základným princípom optimalizácie. Na záver prednášky sa pozreli na novinky pána Mergada - Bidding Fox, modul pro Prestashop a možnosť zapojenia externých vývojárov.

 


Panelová diskusia: Ako vybudovať ziskový e-shop a expandovať do zahraničia

Panelová diskusia nám priblížila príbehy úspešných firiem, ktorým sa expanzia podarila. O svoje vzácne tipy a triky pri expanzii do zahraničia sa s nami podelili Jaroslav Chrapko, ktorý vedie úspešný e-shop dedoles.sk, Michal Brat, ktorý už piaty rok vedie marketingové oddelenie v kníhkupectve Martinus a Marián Zeleniak, e-commerce manažér v agentúre ui42.
 
Panelovou diskusiou nás viedol Michal Král, CEO Pricemanie a zakladateľ Pricemania Academy. Michal je dlhoročný konzultant pre online biznis.Fotografie, ako to na Pricemania Academy Kickoff VIII. vyzeralo, nájdete na našej FB fanpage.
 

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž