25.09.2015 • Patrícia Dunárová

Pricemania Academy po prvýkrát v Nitre

Už dlhšie sme vďaka zvyšujúcemu sa záujmu uvažovali nad blokom prednášok Pricemania Academy aj za hranicami Bratislavy. Keď prišlo pozvanie z Nitry, neváhali sme. A oplatilo sa! V stredu, 23.9. 2015 prišlo na večer s témou Ako byť úspešný v oblasti e-commerce viac ako päťdesiat ľudí. Akcia sa konala v pomerne novom coworkingovom centre PONK, kde sme si na prvý pohľad zamilovali jeho vzhľad a na prvé vstúpenie aj jeho príjemnú priateľskú atmosféru.

Pricemania Academy v Nitre

Predstavili sa tu traja spíkri, všetci s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti e-commerce a online. Prednášky tak boli oživené aj o praktické skúsenosti, príklady z praxe a ukážky z reálne fungujúcich webov či e-shopov.

Ako prvý vystúpil Peter Legény zo spoločnosti Riesenia.com, s prednáškou Ako vybudovať úspešný e-shop a nezblázniť sa. Ozrejmil nám, čo by mal každý podnikateľ pred a pri zakladaní e-shopu urobiť, no veľa si z tejto prednášky mohli vziať aj už podnikajúci e-shopisti. Prečo predávať online? Aké sú top segmenty predaja a čo sa najlepšie predáva? Ako si vybrať partnera pre nový e-shop? Aký je proces tvorby dizajnu? Na tieto a mnohé ďalšie otázky nám dal Peter veľa dobrých a trefných odpovedí.

Peter Legény

Ďalší vystúpil rodený rečník Matej Šucha z Mindworx, s témou s trochu tajomnejším názvom Aké jedlo ti spôsobuje najviac bolesti? Išlo o behaviorálnu psychológiu v praxi. Matej nám porozprával o tom, akým spôsobom a v akej miere sa nechajú ľudia pri nákupoch ovplyvňovať rôznymi psychologickými taktikami. Chlapci z Mindworx na nás rovno zrealizovali aj malý experiment a ukázali nám, že to, o čom rozprávajú aj naozaj funguje!

Matej Šucha

Večer uzavrel zakladateľ Pricemania Academy Michal Král a vysvetlil, Prečo 90 % e-shopov neuspeje a ako nebyť medzi nimi. Ukázal nám viacero príkladov, ako má kvalitný a prosperujúci e-shop vyzerať, ale tiež, ako by to vyzerať nemalo. Prezradil, akým konkrétnym chybám sa vyhnúť, aby aj váš e-shop patril medzi tie úspešné, a naopak, čo robiť, aby sa tak stalo.

Michal Král

Veríme, že všetci účastníci načerpali inšpiráciu a odchádzali s množstvom nových vedomostí.

Pricemania Academy v Nitre

Ak by ste mali záujem o workshopy alebo prednášky aj mimo hlavného mesta, dajte nám vedieť, pokúsime sa za Vami prísť. Či už do Nitry alebo niekam inam.

Kalendár našich jesenných workshopov v Bratislave nájdete tu.

Tešíme sa na ďalšie spoločné online dobrodružstvá!

© foto: Martin Sipták


Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž