08.01.2018 • Patrícia Dunárová

Prvý E-commerce ples na Slovensku! Buďte s nami pri tom

27. januára sa v​ DK Ružinov v Bratislave​ uskutoční vôbec prvý ​E-commerce ples​, ktorý je primárne organizovaný pre všetkých nadšencov e-commerce a online podnikania.

Ako a prečo táto myšlienka vznikla sme sa opýtali Tomáša Vrtíka z firmy ​Expandeco​, ktorá túto udalosť organizuje. „Online podnikanie sa aj na Slovensku stáva čoraz významnejším odvetvím. E-commerce „rodina“ je známa svojou otvorenosťou, priateľským prístupom, vzájomným zdieľaním know-how i zmyslom pre humor i zábavu. To boli dostatočne silné dôvody na to, aby sme sa rozhodli túto akciu zorganizovať. Navyše na Slovensku a ani v Česku sa celovečerný ples zameraný pre online podnikateľov nikdy nekonal.“

E-commerce ples​ bude moderovať obľúbený stand-up komik Ján Gordulič, v programe vystúpi napr. živá kapela Sway band, kúzelník známy aj z televízie Radek Bakalář, electro a swing DJ Peter Ondruš a dnes už notoricky známa dvojica Gipsy Čáve.

Prvý E-commerce ples má aj charitatívny rozmer. „Od začiatku sme vedeli, že touto akciou chceme podporiť nejakú peknú myšlienku. Výťažok z plesu sme sa po internej porade rozhodli venovať Detskému kardiocentru v Bratislave. Najmä vďaka generálnym partnerom Zásielkovňa.sk, iSklad.sk​,​ RIESENIA.com​, Webglobe-Yegon​, ROIvenue​ a ďalším partnerom a podporovateľom môžeme myšlienku nezištne pomôcť zrealizovať.“ – hovorí Tomáš Vrtík.

Účasť na plese potvrdili viaceré významné osobnosti i firmy z e-commerce prostredia, ako napr. Google Slovensko, Mladýpodnikatel.cz, Besteron, Morezliav, TouchIT a ďalši. A Pricemania tam samozrejme nebude chýbať. Významnú časť hostí budú tvoriť aj zástupcovia približne 30-tky menších i väčších slovenských a českých e-shopov.

Ak 27. januára ešte nemáte program, online podnikanie je vám blízke a chcete zároveň podporiť dobrú myšlienku, určite sa na plese zastavte. Posledných približne 20 lístkov môžete zakúpiť na portáli Tickpo. Navyše môžete využiť 20 € zľavu na lístok pri zadaní kódu „pricemania“, ktorá je hrdým mediálnym partnerom tohto podujatia!

Vidíme sa? :)

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž