Workshop >

Rýchlokurz Photoshopu

Čo zahŕňa cena workshopu: podrobné podklady ku školeniu, wifi pripojenie, celodenný catering, káva, čaj, voda, chutný obed s možnosťou neformálnej diskusie s ostatnými účastníkmi a mentorom, certifikát za účasť na školení
Mentor Martin Darnadi foto
Dátum pripravujeme
Trvanie 9:30 - 16:30
Max. 9 osôb
Okruh Dizajn
Miesto Pricemania, Bratislava

Cena: 199 EUR bez DPH

" Informujte ma o termíne tohto školenia. "

Využite možnosti zliav pre verných klientov:

Typ zľavy Výška zľavy Cena bez DPH
Platiaci klienti Pricemania.sk 15% 169,15 €
Každý 5-ty workshop zdarma* 100% 0,00 €
Každý ďalší účastník z tej istej firmy 50% 99,50 €
Študenti 50% 99,50 €
* workshop zdarma je možné získať iba v rámci 1 sezóny
** zľavy nie je možné kombinovať

Prečo by ste sa mali na workshope zúčastniť?

Ovládanie Photoshopu na základnej úrovni je v dnešnej dobe považované za nevyhnutnosť podobne ako znalosť kancelárskeho balíka Office. Na workshope sa naučíte všetko, čo potrebujete vedieť pri práci s Photoshopom, ak pracujete s fotkami a online marketingom. Naučíte sa s ním pracovať dostatočne na to, aby ste zvládli editovať a vytvárať grafické súbory, fotografie alebo reklamné bannery

Pre koho je workshop určený?

 •    majiteľom, marketérom, e-shopov a iných on-line projektov
 •    majiteľom a marketérom firiem, pre ktorých je web významnou súčasťou marketingovej komunikácie
 •    a komukoľvek, koho zaujíma Photoshop a produktová fotografia

Ak sa chcete naučiť pripravovať produktové fotky do vášho e-shopu, tento workshop je určený práve vám.

Na školení sa naučíte:

 •   obsluhovať a upravovať si pracovné prostredie Photoshopu
 •   vytvoriť si vlastný projekt a uložiť a exportovať si výsledok vašej práce
 •   vyrezať si obrázok, upraviť jeho rozmery, svetlosť, kontrast a farby
 •   vkladať a editovať text a rôzne tvary
 •   používať vrstvy, vyrezávať a kopírovať časti obrázku
 •   používať nástroje a filtre vo Photoshope
 •   pravidlá moderného designu a kompozície (zlatý rez, počet fontov, význam farieb)
 •   používať klávesové skratky pre zefektívnenie vašej práce
 •   rozlišovať raster, vektor a rôzne formáty grafických súborov - jpg, gif, png
 •   tipy a triky pre prácu s fotografiami, základ retušovania
 •   proces spracovania produktových fotografií od A po Z

V skratke:
Počas celodenného workshopu sa naučíte používať Photoshop tak, aby ste samostatne zvládli prípravu produktových fotiek a jednoduchých reklamných bannerov na Facebook alebo Google Adwords.
K školeniu sme pripravili podklady tak, aby ste si nemuseli robiť poznámky a mohli sa plne sústrediť na to, čo vám Martin vysvetľuje. Všetky web stránky a podklady z internetu vám budú preposlané na váš e-mail.

Ktoré výrazy / nástroje sa naučíte?

Jpg, png, gif, vektor, raster, nástroje výberu, magická palička, crop, úrovne, krivky, vyvažovanie farieb, selektívna farba, desaturácia, bielenie pozadia, vyrezávanie obrázku, DPI, HDR, psd, vrstvy, maska vrstvy, rýchla maska, kanály, zlatý rez.

Čo si zobrať so sebou na workshop?

Stačí si priniesť dobrú náladu, poznámkový blok a notebook. Taktiež máte možnosť priniesť  si svoje vlastné fotografie – domov si ich odnesiete vyretušované na profesionálnej úrovni. Profesionálom, ktorý ich vyretušuje, nebude nik iný ako vy sami. :-)


Spokojní klienti odporúčajú

 • Workshop bol veľmi intenzívny, oceňujem najmä učenie sa prostredníctvom praktických aplikácií a priamej tvorby namiesto teoretickej prednášky. Problematika je vysoko aktuálna, určite odporúčam zúčastniť sa.

  Eva Majdánová

  www.singa.sk

 • Na tomto školení som sa naučil v priebehu niekoľkých hodín ako využiť program Photoshop pri úprave fotiek a ako vytvoriť efektívny banner. Informácií získaných na školení je veľmi veľa a je nevyhnutné s programom nasledujúce dni pracovať a precvičovať si získané informácie v praxi, bol som veľmi
  spokojný.

  Maroš Meško

  ltex.sk

 • Workshop Photoshop bol zaujímavý i poučný, oceňujem najmä prístup školiteľa Martina Darnadiho a atmosféru v Pricemanii. Človek nemal problém ozvať sa, ak niečomu nerozumel s obavou, že budú na neho ostatní zazerať alebo že bude vyzerať nie práve najchytrejšie. To považujem, popri nadobudnutých zručnostiach, za najväčšie pozitívum Pricemania Academy. Výhodou je určite aj malý počet účastníkov, umožňujúci individuálny prístup. Odporúčam a teším sa na ďalšie workshopy.

  Valéria Beňová

  vasekuchyne.sk

Odporúčame

 • Literatúra > Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 5

  Chtěli byste se naučit naplno využívat všechny možnosti, které vám nabízí Lightroom 5 při správě a úpravách fotografií? Nechte si poradit od skutečného profesionála a vaše práce s fotografiemi bude rázem zábavnější a efektivnější. Autor vás seznámí se všemi potřebnými postupy při zpracování digitálních fotografií pomocí Lightroomu 5 – od jejich uložení a rychlé organizace přes digitální úpravy až po tisk a vytvoření vlastní knihy fotografií nebo působivé prezentace.

  Zistite viac

 • Literatúra > Upravujeme digitální fotografii ve Photoshopu

  Ať už jste zastáncem digitální fotografie či fotografujete na klasický kinofilm, celkem jistě se dostanete do situace, kdy svou fotografii budete potřebovat upravit v počítači. Abyste věděli, jak na to a jak si nejlépe a nejrychleji poradit s odstíny, barevností, ostrostí, ořezem či jinými běžnými úpravami svých snímků, připravili jsme pro vás tuto plnobarevnou knihu renomované autorky. Nelznete v ní mnoho užitečných rad a postupů na profesionální úrovni, a to vše jednoduchou a srozumitelnou formou, již využijete při práci s Photoshopem 7 či CS.

  Zistite viac

GARANCIA
SPOKOJNOSTI
Absolútnou prioritou Pricemania Academy je, aby vám nadobudnuté poznatky a zručnosti z našich workshopov pomohli zvýšiť výkonnosť vášho podnikania a spokojnosť vašich zákazníkov. Ak by ste náhodou z akéhokoľvek dôvodu neboli s absolvovaným workshopom spokojný(á), dajte nám vedieť a bez diskusií vám peniaze vrátime.
Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk

Mediálni Partneri
Partneri
 • BlueWinston
 • DHL
 • 0100Campus

 • Business Cloud
 • Digitálna Garáž