Tomáš Vatrt
Tomáš Vatrt
managing partner
Adbee digital
  • Fb
  • Yt

Tomáš Vatrt je spoluzakladateľom Adbee, MINDWORX a asociácie CSA, ktorá združuje všetko pre retail a komerčné priestory.

Strategicky vedie viacero značiek a projekty pre klientov. Spája poznatky špecialistov, overené postupy a princípy z oborov ako user experience, customer experience a behaviorálna ekonómia s podnikateľským myslením. 

V Pricemania Academy vedie workshopy na tému webový copywriting a inbound marketing.

Webový copywriting

"Viem, že príbehy vzbudzujú pozornosť, zvedavosť, lepšie sa pamätajú a majú emocionálny charakter. Webstránka, krátky reklamný text, motion grafické video môžu mať svoj príbeh tiež."

Inbound marketing

Inbound marketing je overený trend, ktorý je súčasťou dlhodobej stratégie našich značiek a značiek našich klientov. Odladili sme proces produkovania a šírenia kvalitného obsahu a tešíme sa na nové príležitosti, ktoré nám to otvára.

"Najviac ma baví riešiť projekt globálne od samého začiatku. V Adbee budujeme značky od loga, firemnej identity, cez komunikáciu až po zvyšovanie predaja. Prinášame efektívne riešenia založené na dlhodobej návratnosti, čo vytvára základ pre viacročnú úspešnú spoluprácu.”

Náš prístup k webovým projektom, mobilným aplikáciám, e-commere a ERP systémom sa nesie v duchu Challenge. Change. Deliver. Viac na adbee.sk

 

Školenia tohto mentora

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk

Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž