Tomáš Vrtík
Tomáš Vrtík
Senior sales representative
Besteron

Zaujímavým míľnikom v jeho profesijnom živote sa stal jún 2011, kedy začal pracovať pre štátnu organizáciu IUVENTA ako externý školiteľ národného programu KOMPRAX. Preškolil viac ako 150 mladých ľudí.

Od apríla 2012 sa stal koučom a externým konzultantom projektov Mládež v akcii. Bol účastníkom a lídrom viacerých medzinárodných projektov napr. v Poľsku, Belgicku, či Taliansku, zameraných na oblasť budovania tzv. "soft skills" organizácií tretieho sektora.
 
V roku 2013 sa začal naplno venovať rozvíjaniu svojho obchodného talentu v online biznise. Stal sa výhradným veľkoobchodným zástupcom slovenskej značky obuvi Novesta pre Slovenskú republiku. Výraznú stopu zanechal v internetovom obchode topanky.sk ako produktový manažér a dealmaker.

Od januára 2014 spolupracuje na ambicióznom slovenskom start-upe BESTERON - modernej online platobnej metóde. Vďaka tomu sa dokonale orientuje v problematike a trendoch online platieb a rád robí v tomto segmente osvetu.

Koncom roka 2014 založil firmu Shop Support s. r. o., ktorá sa špecializuje na komplexné outsourcingové služby pre malé a stredné e-shopy, od balenia balíkov až po komunikáciu so zákazníkmi.

 
Školenia tohto mentora
  • Žiadne


Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk

Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž