12.07.2016 • Patrícia Dunárová

Využite skvelé benefity od partnerov Pricemania Academy

Ukončili sme ďalšiu skvelú sezónu vzdelávacieho programu Pricemania Academy, kedy sme počas 14 workshopov obsadili 131 miest a vyškolili tak 92 z vás. Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za vašu dôveru a aktívnu účasť na workshopoch, ktorými vás opäť sprevádzali top odborníci na jednotlivé oblasti e-commerce a online marketing.

Veľkú vďaku by sme chceli vyjadriť aj partnerom jarnej sezóny Pricemania Academy, ktorí si ako malú pozornosť pre vás pripravili mimoriadne benefity na služby, ktoré môžu pomôcť vášmu biznisu. V prípade záujmu sa neváhajte obrátiť či už na nás alebo priamo na uvedené kontaktné osoby partnerov.
 

Nachystané sú pre vás tieto benefity:

Hlavný partner:

darencurtis

Daren&curtis je fullservisová reklamná agentúra, ktorej poslaním je budovať značky a prinášať svojim klientom nových zákazníkov. Agentúra ponúka riešenia v podobe komplexnej marketingovej podpory, tvorbe moderných webov a aplikácií, reklamných kampaní. Zabezpečuje tvorbu a rebranding značiek ako aj kompletný online marketing.

BONUS: Bezplatné nastavenie marketingovej stratégie pre rozvoj vašej firmy a vybudovanie značky - analýzu cieľovej skupiny (nákupné správanie, mediálna konzumácia, lifestyle) a následný návrh marketingovej stratégie na základe tejto analýzy. 
Pre využitie bonusu kontaktujte, prosím, Ľubomíru Hudákovú na +421 917 749 109 alebo lhudakova@darencurtis.sk.

 

Partneri:

DHL

DHL Parcel je spoľahlivý dodávateľ prepravných služieb so špecializáciou na balíkovú prepravu v oblasti B2B a B2C, ktorý robí online nakupovanie pohodlnejším. Odborné znalosti vychádzajú z mnohoročných skúseností v oblasti e-commerce v Nemecku. Pokrývajú širokú škálu žiadaných služieb, ako sú napr. profesionálne a rýchle doručenie, platba kartou priamo u kuriéra, sobotné doručovanie, sledovanie zásielok cez systém tracking and tracing alebo rozširujúca sa sieť ParcelShopov.

BONUS: 50% zľava na vnútroštátnu prepravu a na mieru vytvorená cenová ponuka pre medzinárodnú prepravu. Zľavu 50% na vnútroštátnu prepravu na jeden rok získate pri uzatvorení zasielateľskej zmluvy s DHL Parcel Slovensko.
Pre využitie bonusu, kontaktujte, prosím, Beátu Barlíkovú na beata.barlikova@dhl.com. Do predmetu správy uveďte "Pricemania Academy".

 
NetDirect je popredný výrobca e-shopových riešení v ČR i na Slovensku a e-shopy vyvíjajú na vlastných platformách ShopCentrik a FastCentrik. Pri implementácii používajú najmodernejšie technológie a postupy. Ich e-shopy sú výkonné, majú atraktívny design, užívateľsky príjemné prostredie a dajú sa napojiť na akýkoľvek ERP systém. FastCentrik predstavuje krabicové riešenie, ktoré sa realizuje formou prenájmu. Je ideálny pre malé a stredné firmy vrátane živnostníkov a ponúka celý rad skvelých funkcií od prehľadnej administrácie, cez responzívny design až po personalizáciu, alebo bezplatné aktualizácie.

BONUS: E-shop na prvých 6 mesiacov zadarmo. Pre získanie bonusu a viac informácií o FastCentriku klikajte TU.


 
ui42

ui42 sa ako online business partner venuje poskytovaniu internetových a webových služieb, ktoré klientom uľahčujú online komunikáciu a online predaj svojich produktov a služieb. Spolupracujú pri user experience (UX) návrhu, cez vývoj a nasadenie redakčného systému pre web alebo e-commerce platformy pre e-shop, následnú prevádzku v cloude aj s podporou, až po výkonnostný online marketing vrátane konzultácii k rozbehu alebo rastu online podnikania.

BONUS: Konzultácia a e-commerce, UX, alebo PPC audit v rozsahu 4h pre e-shopy s vyhliadkami rastu či exportných aktivít. Pre viac informácií navštívte www.ui42.sk, alebo kontaktujte Katarínu Tallovú na +421 905 502 907 alebo tallova@ui42.sk.

 
Vnet

VNET a.s. je slovenský inovatívny telekomunikačný operátor, ktorý kladie dôraz predovšetkým na špičkový klientsky servis, kde nechýba dynamika a flexibilita. Neustále prináša technologický pokrok do portfólia svojich produktov a optimalizuje náklady klienta poskytovaním širokospektrálnych služieb na jednom mieste. Je vlastníkom moderného a ekologického dátového centra Digitalis.

BONUS: Ochutnávka cloudových služieb podľa Vašich potrieb na 1 mesiac zadarmo. V prípade záujmu o bonus alebo iné informácie kontaktujte Sales support na vnet@vnet.sk.Všetky bonusy môžete využiť do 30. septembra 2016. 

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž