02.07.2014 • Lenka Káčerová

Začnite podnikať na internete! Vytvorte si moderný e-shop alebo web stránku

Napadlo by Vám, že za jeden deň si dokážete otvoriť vlastný obchod a môžete predávať? Áno, je to skutočne tak. Máme na mysli online podnikanie prostredníctvom internetového obchodu alebo prezentačných webových stránok. Pomôže Vám systém BiznisWeb.sk.
Vyskúšajte si BiznisWeb.sk zadarmo. Ak už máte web alebo internetový obchod, za vyskúšanie BiznisWebu nič nedáte. Vašu novú web stránku budete mať okamžite funkčnú. Na otestovanie máte 15 dní a ak to nestačí, môžete požiadať o predĺženie testovania.
 
Nepotrebujete žiadne znalosti programovania a www stránky máte vždy vo svojich rukách. Web si vytvoríte za pár minút a môžete pridávať vlastný obsah. Tvoriť web či e-shop si môžete dokonca aj cez Váš smartphone alebo tablet pomocou unikátnej mobilnej aplikácie.
Všetko, čo vložíte je ihneď online. BiznisWeb obsahuje všetky funkcie aj na vytvorenie plnohodnotného e-shopu. Budete prekvapený(á), čo všetko tento systém dokáže. Je to jednoduchý a rýchly spôsob, ako rozbehnúť vlastný biznis na internete.
 

10 dôvodov, prečo to skúsiť s BiznisWebom

1. Jednoduché ovládanie
Ak nie ste vo svete počítačov a internetu až tak zbehnutý(á), nemusíte vešať hlavu. BiznisWeb je celkom jednoduchý a prispôsobený na to, aby prácu s ním zvládol každý. Vyskúšať ho môžete na 15 dní zdarma. Navyše sú pre priaznivcov príručiek na použitie k dispozícii podrobné návody a tiež osobné hromadné školenia zdarma.

Biznisweb

2. Rozsiahla funkcionalita
Vymenovanie všetkých funkcií by bolo nadlho, pretože ich je naozaj veľké množstvo. Lepšie bude, ak si pozriete tabuľku funkcií na oficiálnej stránke BiznisWebu. Oproti ostatným systémom BiznisWeb ponúka niekoľko špecialitiek akými sú:
 
Blok Dynamický banner (slider) – sami si vytvoríte pútavé bannery. Možnosť nastavenia rôznych efektov a presmerovania na akúkoľvek url adresu.
Biznisweb

Rozcestník – do obsahu stránok vložíte odkazy na podstránky alebo podkategórie produktov. Pričom odkazy môžu byť textové a obrázkové.
Biznisweb

BiznisWeb obsahuje aj správu zákazníkov, objednávok, fakturačný systém a sklad. BiznisWebáci implementujú i platobné brány, napojenie na sklad dodávateľa, prepojenie s účtovnými systémami.
 
3. Mobilná a tabletová verzia
Ľudia si zvykli používať na prehliadanie webových stránok mobilné zariadenia – tablety, iPady, iPhony, Smartphony. Obrazovky týchto zariadení sú oveľa menšie ako monitory počítačov.
S BiznisWebom získate mobilnú verziu web stránok/eshopu. Responzívne webové stránky sa vedia prispôsobiť rôznym rozlíšeniam. S BiznisWebom máte automaticky aktívnu mobilnú verziu Vašej stránky alebo e-shopu.
 
4. Mobilná aplikácia Flox
Horúcou novinkou je mobilná aplikácia BiznisWebu s názvom Flox. Stiahnuť si môžete verziu appky pre Andoroid alebo pre iPhone/iPad. BiznisWeb je jediný slovenský redakčný systém, ktorý má vlastnú mobilnú aplikáciu. Aplikácia Flox Vám pomôže spravovať web stránky cez Váš telefón alebo tablet. Môžete vybaviť objednávku, vystaviť a odoslať faktúru, písať a upravovať texty, spravovať produkty v e-shope.
 

5. Cloud webhosting
Čo patrí medzi základné hrozby pre webové stránky? Časté výpadky servera, pomalé načítanie, preťaženie pri vysokej návštevnosti webu. Na tieto problémy našiel BiznisWeb optimálne riešenie. Na hostovanie stránok využíva tzv. Cloud, ktorý zabezpečuje stabilitu a rýchlosť stránok.
 
6. Dizajn na mieru
BiznisWeb obsahuje aj bohaté možnosti úpravy dizajnu. Ak by Vám nestačili možnosti úpravy designu stránky, ktorý ponúka administračné rozhranie (Flox), stačí povedať a grafici Vám navrhnú jedinečnú hlavičku, prípadne úplne originálny vzhľad celej stránky. Pozrite si referencie na Facebooku.

Biznisweb

7. Stabilita
BiznisWeb pre Vás vytvára webové stránky už 10 rokov a plánuje v tom pokračovať ešte dlhé roky. Preto máte istotu, že keď budete potrebovať pomoc o mesiac, o rok, tak sa máte na koho obrátiť.
 
8. Kvalitná zákaznícka podpora
Zamestnanci zo zákazníckej podpory sa starostlivo snažia vyriešiť každý problém. K dispozícii máte telefonickú, e-mailovú podporu a online chat, alebo si môžete dohodnúť osobnú schôdzku v kancelárii v Trenčíne.

Biznisweb

9. Komplexný poskytovateľ služieb
Potrebujete doménu? Vlastné e-mailové schránky? Unikátny design? Optimalizáciu pre vyhľadávače? Nemusíte kontaktovať kvôli každej službe rôzne firmy. BiznisWeb poskytuje kompletné služby, ktoré sa točia okolo webových stránok. Zriadia všetko, aby Váš e-shop a webové stránky dobre fungovali, dobre vyzerali a tiež, aby sa dobre zobrazovali vo vyhľadávačoch a priniesli návštevníkov a zákazníkov.
 
10. Vždy trendy
Snahou BiznisWebu je stále napredovať. Preto je redakčný systém pravidelne aktualizovaný, pribúdajú nové funkcie a vylepšujú sa existujúce funkcie. V BiznisWebe sledujú trendy a držia krok s dobou. Samozrejmosťou je i to, že systém je navrhnutý tak, aby internetový obchod spĺňal podmienky SAEC certifikácie, legislatívy Slovenskej republiky a smerníc EÚ.
 
BiznisWeb je určený pre tých, ktorí by chceli vlastnú webovú stránku, e-shop alebo blog a chcú si ich sami editovať.
BiznisWeb prevádzkuje firma Irisoft s.r.o., slovenská spoločnosť, ktorá je na trhu už 10 rokov a poskytuje služby viac než 3 000 klientom.
Ak teda zvažujete vytvorenie webovej stránky alebo e-shopu, určite vyskúšajte 15 dňový test zdarma bez viazanosti. Prípadne si pozrite referencie webových stránok vytvorených v BiznisWebe.

Newsletter

Buďte prednostne informovaný
o novinkách a eventoch


Sledujte nás na sociálnych sieťach

CEO:
Michal Král
E-mail:
michal.kral@pricemania.sk
Mobil:
+421 904 665 488

Organizuje

Pricemania s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
www.pricemania.sk


Mediálni Partneri
Partneri
  • BlueWinston
  • DHL
  • 0100Campus

  • Business Cloud
  • Digitálna Garáž